Nivelační přístroj N24

Kód: 295
1 hodnocení
4 590 Kč 5 553,90 Kč včetně DPH
Skladem

Nivelační přístroj N24 je spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 24x, přesnost 2,0 mm/km oboustranné nivelace. Nivelační přístroj s kompenzátorem, který je odolný vůči prachu a vodě (IPX4).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nivelační přístroj N24 je spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 24x, přesnost 2,0 mm/km oboustranné nivelace.
Nivelační přístroj s kompenzátorem, který je odolný vůči prachu a vodě (IPX4). Poskytuje nekomplikované cílení a velmi jednoduché ustavení. Je imunní vůči vibracím, mechanickým šokům a nepřízni počasí.
Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Velký průměr objektivu je 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených nebo stísněných prostorách. Rovněž magneticky tlumený kompenzátor s rozsahem 15´ umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0,6". Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování. Horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.