Nivelační přístroj N24

Kód: 295
1 hodnocení
4 900 Kč 5 929 Kč včetně DPH
Skladem

Nivelační přístroj N24 je spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 24x, přesnost 2,0 mm/km oboustranné nivelace. Nivelační přístroj s kompenzátorem, který je odolný vůči prachu a vodě (IPX4).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nivelační přístroj N24 je spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 24x, přesnost 2,0 mm/km oboustranné nivelace.
Nivelační přístroj s kompenzátorem, který je odolný vůči prachu a vodě (IPX4). Poskytuje nekomplikované cílení a velmi jednoduché ustavení. Je imunní vůči vibracím, mechanickým šokům a nepřízni počasí.
Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Velký průměr objektivu je 38mm. Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,5m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených nebo stísněných prostorách. Rovněž magneticky tlumený kompenzátor s rozsahem 15´ umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0,6". Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování. Horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení