Nivelační přístroj N32

Kód: 298
2 hodnocení
5 700 Kč 6 897 Kč včetně DPH
Skladem

Nivelační přístroj N32 je spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustranné nivelace. Nivelační přístroj s kompenzátorem, který je velmi odolný vůči prachu a vodě (IPX4).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nivelační přístroj N32 je spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustranné nivelace.
Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr velmi světelného objektivu je 38 mm.
Nivelační přístroj s kompenzátorem, který je odolný vůči prachu a vodě (IPX4). Poskytuje nekomplikované cílení a velmi jednoduché ustavení. Je imunní vůči vibracím, mechanickým šokům a nepřízni počasí.

Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,3 m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž magneticky tlumený kompenzátor s rozsahem 15´ umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6". Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování. Horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení