Nivelační přístroj N32

Kód: 298
2 hodnocení
5 100 Kč 6 171 Kč včetně DPH
Skladem

Nivelační přístroj N32 je spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustranné nivelace. Nivelační přístroj s kompenzátorem, který je velmi odolný vůči prachu a vodě (IPX4).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nivelační přístroj N32 je spolehlivý nivelační přístroj vhodný na stavbu většího rozsahu. Zvětšení 32x, přesnost 1,5 mm/km oboustranné nivelace.
Dalekohled přístroje poskytuje velmi ostrý, jasný a vzpřímený obraz. Průměr velmi světelného objektivu je 38 mm.
Nivelační přístroj s kompenzátorem, který je odolný vůči prachu a vodě (IPX4). Poskytuje nekomplikované cílení a velmi jednoduché ustavení. Je imunní vůči vibracím, mechanickým šokům a nepřízni počasí.

Přístroj má velmi krátkou délku zaostření 0,3 m, což je vynikající zejména při práci v uzavřených, nebo stísněných prostorách. Rovněž magneticky tlumený kompenzátor s rozsahem 15´ umožňuje velice přesné urovnání záměrné přímky do vodorovné roviny s přesností 0.6". Standardní vybavení dále obsahuje rychlé, snadno ovladatelné a pohodlné dvourychlostní zaostřování. Horizontální kruh s gradovým dělením a jemnou horizontální ustanovku bez funkce hrubé ustanovky.