Sada - nivelační přístroj TOPCON AT-B4 A

Kód: 292
1 hodnocení
7 990 Kč 9 667,90 Kč včetně DPH
Skladem

Nivelační přístroj TOPCON AT-B4 A je velmi kvalitní stavební nivelační přístroj s přesností +- 2,0mm/km, minimálním zaostřením již od 0,2m, magnetický tlumený kompenzátor, zvětšení dalekohledu 24x, záruka 36měsíců. K přístroji dostanete zdarma stativ a nivelační lať.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nivelační přístroj TOPCON AT-B4 A je velmi kvalitní stavební nivelační přístroj s přesností +- 2,0mm/km, minimálním zaostřením již od 0,2m, magnetický tlumený kompenzátor, zvětšení dalekohledu 24x, záruka 36měsíců. Odolnost proti každému počasí se stupněm ochrany IPX6 je přístroj chráněn proti vodě tryskající ze všech směrů, což znamená, že AT-B odolá náhlému pokropení nebo prudkému dešti. Pokročilá ochranná konstrukce taktéž znemožňuje kondenzaci par v objektivu. Má rychlý, stabilní a odolný kompenzátor
Kompenzátor řady AT-B má čtyři závěsné dráty z vysoce kvalitního kovu, které zajišťují minimální koeficient teplotní roztažnosti a poskytují nevídanou odolnost a přesnost. Jemně vyladěný magnetický tlumící systém rychle urovnává do roviny a stabilizuje záměrnou přímku bez ohledu na vibrace vznikající při práci blízko těžkých strojů nebo rušných silnic. 
Řada AT-B může zaostřit objekt ve vzdálenosti 20 cm před objektivem. Tato vlastnost dramaticky usnadňuje práci v omezeném prostoru. Horizontální úhly mohou být přímo odečítány v jednotkách 1° nebo 1 grad. Schopnost volného otáčení umožňuje odečítat libovolný úhel od nuly. Kruh je zakrytý kvůli ochraně proti prachu a poškrábání. Odečítací okno je pro rychlé čtení umístěno pod okulárem.